Eğitim Programları

Tam Gün Eğitim

Tam gün eğitim gören çocuklarımız, hafta içi sabah 07.30 ‘dan itibaren karşılanır ve gün sonu 18.30’da ailelere yada okul servisi ile ev adreslerinde ailelere teslim edilir. Okulumuzda çocuklarımıza okul öncesi eğitimle kazandırılması gereken bilişsel gelişim, motor gelişimi ve özbakım becerilerine katkıda bulunacak; Hergün İngilizce, haftada iki gün Almanca, 3 gün Jimlastik, 1 gün Zumba Kids, Yaratıcı Drama, Satranç ve Her hafta yüzme eğitimi dersleri bulunmaktadır.

Yarım Gün Eğitim Programı

Yarım gün eğitim programında, çocuklarının yarım günle okula başlamasını isteyen ailelerin istekleri doğrultusunda günde yarım gün eğitim verilir. Bu eğitim verilirken yukarıda sayılan bütün aktivitelerden azami derecede faydalanması sağlanır.

Hafta Sonu Eğitim Programı

Hafta sonu çalışan aileleri ve çocuğunun daha verimli bir hafta sonu geçirmesini isteyen ailelerimizi de düşünerek, 10 aktivite ile 10 numara Cumartesi günleri için mükemmel bir hafta sonu programı hazırladık.

Bu programımız 4-6 yaş çocuklarımıza hitap etmekte olup; programımıza katılan öğrencilerimiz satranç, dikkat geliştirme, zumba kids, mutfak sanatları, yemek, yaratıcı drama, yüzme, ingilizce/almanca, oyun destekli beslenme ve bahçe oyunları aktivitelerine katılacaklardır.